Kurtköy Hurda Kablo


Kurtköy 'de Her Nevi Kablo Hurdası Hurdalarını ve diğer Hurda çesitlerini değerine güncel piyasa fiyatlarından yerinizden alıyoruz!

Kurtköy 'de Hurda Kablo Alım Satımı 

İstanbul Genelinde bulunan tüm Semtlerden Hurda Kablo Alım Satımı Yapıyoruz! En iyi Fiyat Teklifini Simdi Alın! 
Kurtköy Hurda Kablo Hurda Hurdacılar Hurdacı Firması

Kurtköy 'de Muhtelif Kablo hurdalarınızı en güncel fiyatlarla değerinde ve nakit olarak satın almaktayız. Fiyatlar mevsimsel olarak değişiklik gösterebilir. Güncel Hurdakablo alım satım fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Kurtköy 'de Hurda Kablo Alan hurdacılar Hurdacı Firma

Kurtköy 'de Muhtelif Hurda Kablo Fiyatları Hurda Demir Fiyatları Hurda Sac Fiyatları Güncel Hurda Kablo Fiyatları Hurda Aliminyum sarı bakır Fiyatları, Krom Hurda Fiyat..Hurda Demir alım satım işi yapan Hurdacı

Kurtköy Hurdacılık Kablo Hurdacı hurdacısı Hurdacıları Firmaları

Kurtköy 'de Kablo Hurdası, Bakır Hurdası, Kablo Hurdası, Pirinç (Sarı) Hurdası, Kurşun Hurdası, Çinko hurdası, Sert Antiminyum Hurdası, Plastik Hurdası, diğer tüm geri dönüştürülebilir hurdalar.

Kurtköy Hurda Kablo İşi Yapan
Geri Dönüşümcüleri Şirketler

Kurtköy 'de Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Hurdacı Hurdacılar Geri Dönüşümcüler , Fason Kablo Kıran Hurdacılar Hurda Plastik Alım Satımı! Güncel Hurdakablo Piyasa fiyatları Borsası.

Vizyonumuz & Misyonumuz  

Sertkaya Hurda Kablo 1992 yılında İdris Sertkaya tarafından Hurdacılık ve geri dönüşüm alanlarında faaliyet göstermek üzere İstanbul ili Ataşehir ilçesi Ferhatpaşa beldesin'de kurulmuştur. Bu sektörde her geçen gün büyümüş ve zamanlı güven ve istikrar odağı olmuştur. 


Kurtköy 'de Hurda Kablo Alım Satım Hurda Sarı Alım Satımı Hurda Bakır Hurda Aliminyum Hurda Plastik Alım Satımı Hurda Krom
İstanbul’un her iki yakasında bulunan tüm semtlerden Hurda Kablo Alım Satımı Yapıyoruz! Ferhatpaşa Hurdacı Hurdacılar, Ataşehir Hurdacı Hurdacılar, Kadıköy Hurdacı Hurdacılar, Kartal Hurdacı Hurdacılar, Maltepe Hurdacı Hurdacılar, Pendik Hurdacı Hurdacılar, Samandıra Hurdacı Hurdacılar, Sultanbeyli Hurdacı Hurdacılar, Tuzla Hurdacı Hurdacılar, Ümraniye Hurdacı Hurdacılar, Üsküdar Hurdacı olarak hurda alımı yapmaktayız. Kapınızda nakit ödeme işlemi yapmaktayız.

İstanbul Genelinde bulunan tüm semtlerden Hurda Kablo Alım Satımı Yapıyoruz!
Ferhatpaşa Hurdacı, Kayışdağı Hurdacı, Erenköy Hurdacı, Soğanlık Hurdacı, Maltepe Hurdacı, Bostancı Hurdacı, Sarıgazi Hurdacı,
Şile Hurdacı Hurdacılar Sancaktepe Hurdacı, İçmeler Hurdacı, Kaynarca Hurdacı, Göztepe Hurdacı olarak hurda alımı yapmaktayız. 


İrtibat Formu

Adreslerimiz

Telefonlarımız

İsmail Bey: 
0532 578 1468
İdris Bey:   
0532 381 2782

E-mail

[email protected]
Y.Dudullu Yeni Sanayi Mah. yücesoy Sok. No : 62 Ümraniye - İstanbul

 © Copyright All Rights Reserved Kablohurda.Com - bu websitesi bir 3web tasarım yapımıdır! this website Updated untill February 2023

Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş!

Made with ‌

WYSIWYG HTML Editor